Stavby domů - Reasint

O nás - Společenská konfekce Vsetín

Pánská a dámská konfekce Společenské a taneční šaty
Kostýmky Kabáty a bundy Pánské obleky a saka Košile


Pánská konfekce

Dámská konfekce

Kalhoty a rifle

Doplňky


Aktuality

04.09.2023
Nově otevřená prodejna Styl

Přemístili jsme prodejnu dopředu v rámci 2. patra v obchodním domě Jednota ve Vsetíně. Prodejna se nachází ve 2. patře za vchodem vpravo.

více


Kontakt
Společenská konfekce Vsetín

Smetanova 1110
755 01 Vsetín
Obchodní dům Jednota
2. patro naproti dveřím

Mobil: +420 736 776 822
Email: skp.spol@post.cz

Otvírací doba


Společenská konfekce Vsetín - O nás


O nás

 

Vznik naší firmy se datuje od roku 1994. Firma se v počátcích zabývala distribucí kvalitní dámské společenské konfekce slovenského výrobce Apart Žilina do maloobchodních prodejen v České republice. Našimi odběrateli byli například Kras Brno, OP Prostějov.

 

Po získání zkušeností v oblasti oděvního průmyslu jsme v roce 2000 otevřeli vlastní prodejnu Image ve Vsetíně. Od samého počátku má prodejna své sídlo v centru města v Obchodním domě Jednota ve druhém patře naproti vchodu. Najdete u nás kvalitní konfekci od předních českých a slovenských výrobců. Zákazníci, kteří se rádi oblékají do kvalitních oděvů, si u nás přijdou na své. Bohatá nabídka je připravena pro ženy i muže.

 

Poslání firmy
Naši prioritou je poskytovat zákazníkům kvalitní konfekci za přijatelnou cenu od předních českých a slovenských výrobců včetně odborného poradenství při nákupu.

Vize firmy
Naší vizí je stát se Vsetíně a jeho okolí nejvyhledávanější prodejnou se společenskou konfekcí.

 

Naši dodavatelé

 

Našim předním dodavatelem kvalitní pánské konfekce je firma Koutný Prostějov (http://www.koutny.cz), která je v současnosti jednou z největších českých firem vyrábějící pánské obleky v České Republice.

Čeští dodavatelé dámské konfekce jsou firmy Jopess (v dnešní době jeden z velmi úspěšných výrobců dámské konfekce u nás více na www.jopess.com), Yvest Tanguy - IBC Brno (firma s dlouholetou tradici na českém trhu více informací na webu http://www.yvestanguy.cz.), Balumi a Dabona(http://www.dabona.cz/index.php). Slovenské zastoupení u nás mají firmy Apart Žilina a Keyd Žilina.

Mezi zahraniční dodavatelé řadíme firmy Pionier (sortiment riflí a kalhot) a Jupiter (kvalitní kolekce bund).
  RSS