Stavby domů - Reasint

O nás - Společenská konfekce Vsetín

Pánská a dámská konfekce Společenské a taneční šaty
Kostýmky Kabáty a bundy Pánské obleky a saka Košile


Pánská konfekce

Dámská konfekce

Kalhoty a rifle

Doplňky


Aktuality


24.05.2022
Široká nabídka pánských obleků.

Období svateb je tu.

více


Kontakt
Společenská konfekce Vsetín

Smetanova 1110
755 01 Vsetín
Obchodní dům Jednota
2. patro naproti dveřím

Mobil: +420 736 776 822
Email: skp.spol@post.cz

Otvírací doba


Společenská konfekce Vsetín - O nás


O nás

 

Vznik naší firmy se datuje od roku 1994. Firma se v počátcích zabývala distribucí kvalitní dámské společenské konfekce slovenského výrobce Apart Žilina do maloobchodních prodejen v České republice. Našimi odběrateli byli například Kras Brno, OP Prostějov.

 

Po získání zkušeností v oblasti oděvního průmyslu jsme v roce 2000 otevřeli vlastní prodejnu Image ve Vsetíně. Od samého počátku má prodejna své sídlo v centru města v Obchodním domě Jednota ve druhém patře naproti vchodu. Najdete u nás kvalitní konfekci od předních českých a slovenských výrobců. Zákazníci, kteří se rádi oblékají do kvalitních oděvů, si u nás přijdou na své. Bohatá nabídka je připravena pro ženy i muže.

 

Poslání firmy
Naši prioritou je poskytovat zákazníkům kvalitní konfekci za přijatelnou cenu od předních českých a slovenských výrobců včetně odborného poradenství při nákupu.

Vize firmy
Naší vizí je stát se Vsetíně a jeho okolí nejvyhledávanější prodejnou se společenskou konfekcí.

 

Naši dodavatelé

 

Našim předním dodavatelem kvalitní pánské konfekce je firma Koutný Prostějov (http://www.koutny.cz), která je v současnosti jednou z největších českých firem vyrábějící pánské obleky v České Republice.

Čeští dodavatelé dámské konfekce jsou firmy Jopess (v dnešní době jeden z velmi úspěšných výrobců dámské konfekce u nás více na www.jopess.com), Yvest Tanguy - IBC Brno (firma s dlouholetou tradici na českém trhu více informací na webu http://www.yvestanguy.cz.), Balumi a Dabona(http://www.dabona.cz/index.php). Slovenské zastoupení u nás mají firmy Apart Žilina a Keyd Žilina.

Mezi zahraniční dodavatelé řadíme firmy Pionier (sortiment riflí a kalhot) a Jupiter (kvalitní kolekce bund).
  RSS