Stavby domů - Reasint

- Společenská konfekce Vsetín

Pánská a dámská konfekce Společenské a taneční šaty
Kostýmky Kabáty a bundy Pánské obleky a saka Košile


Pánská konfekce

Dámská konfekce

Kalhoty a rifle

Doplňky


Aktuality

04.09.2023
Nově otevřená prodejna Styl

Přemístili jsme prodejnu dopředu v rámci 2. patra v obchodním domě Jednota ve Vsetíně. Prodejna se nachází ve 2. patře za vchodem vpravo.

více


Kontakt
Společenská konfekce Vsetín

Smetanova 1110
755 01 Vsetín
Obchodní dům Jednota
2. patro naproti dveřím

Mobil: +420 736 776 822
Email: skp.spol@post.cz

Otvírací doba

Styl - pánská a dámská móda


Vznik prodejny Styl s pánskou a dámskou módou se datuje již k roku 2000. Po celou dobu působnosti nabízíme svým zákazníkům kvalitní oděvy vhodné pro každodenní i výjimečné příležitosti, jako jsou svatby, plesy, oslavy, divadelní představení, promoce, maturity apod. Prioritou je pro nás spokojenost zákazníka, proto dbáme na výběr kvalitní konfekce od osvědčených dodavatelů. Převážná většina oděvů je dodávána českými nebo slovenskými dodavateli.
Sortiment pro muže tvoří široká škála moderních pánských obleků (klasických i slimových střihů), saka, kalhoty, rifle, košile s krátkým i dlouhým rukávem (klasických i slimových střihů), kravaty, motýlci, manžetové knoflíky, zimní kabáty a bundy, šály, ponožky a opasky.
Pro ženy je připravená pestrá nabídka společenských, plesových i letních šatů, kalhotových i sukňových kostýmků, sak, sukní, kalhot, riflí, halenek, zimních kabátů a bund, šálů, šátků, ponožek i bižuterie.


Proč si vybrat právě nás?


  • nabízíme kvalitní zboží od předních českých a slovenských výrobců za přijatelné ceny
  • jsme stabilní prodejnou s dlouholetou působností ve Vsetíně
  • obslouží Vás odborný personál, který Vám vždy rád poradí s výběrem vhodného oblečení
  • sledujeme módní trendy – účast na módních veletrzích
  • zajišťujeme pestrou nabídku kvalitních výrobků
  • možnost zkrácení a prodloužení kalhotDodavatelé


Našim předním dodavatelem kvalitní pánské konfekce je firma Koutný Prostějov (http://www.koutny.cz), která je v současnosti jednou z největších českých firem vyrábějící pánské obleky v České Republice.
Čeští dodavatelé dámské konfekce jsou firmy Jopess (v dnešní době jeden z velmi úspěšných výrobců dámské konfekce u nás více na www.jopess.com), Balumi (firma se zabývá výrobou více jak 20 let více informací http://www.balumi-textil.cz), Yvest Tanguy - IBC Brno (firma s dlouholetou tradici na českém trhu) a Dabona (http://www.dabona.cz/index.php). Slovenské zastoupení u nás mají firmy Apart Žilina a Keyd Žilina.
Mezi zahraniční dodavatelé řadíme firmy Pionier (sortiment riflí a kalhot) a Jupiter (kvalitní kolekce bund).

 

Kvalitní společenská konfekce ve Vsetíně

 

Kvalitní pánské obleky, saka, kalhoty a kabáty od české firmy Koutný Prostějov. Společenské či plesové šaty od české firmy Jopess. Dámské kabáty od české firmy Yvest Tanguy. Kvalitní dámské kostýmky od slovenských firem Keyd a Apart Žilina.

 

Nová zimní kolekce kabátů a bund v prodeji

 

U nás najdete širokou nabídku dámských zimních kabátů a bund ve velikosti 36 – 52. Dámy si mohou vybrat z různých délek kabátů i bund (dámské krátké kabáty, dámské středně dlouhé kabáty, dámské dlouhé kabáty). Pánské zimní kabáty a bundy ve velkosti 48 – 64. Muži si mají také možnosti vybrat délku kabátu.

 
  RSS